O Nas
w kilku słowach

Internetowa rzeczywistość jest współcześnie tak samo ważna jak realny świat.
Większość potencjalnych klientów przed skorzystaniem z produktu lub usługi szuka
opinii na jego temat w sieci. Nikt nie ma dziś czasu na odwiedzanie stacjonarnych
punktów rozrzuconych po całym mieście, dlatego ciekawe przedstawienie
swojej oferty na stronie WWW to absolutna podstawa działalności każdego biznesu.
Jak stworzyć ciekawą witrynę? Mamy na to sposób!

Internetowa rzeczywistość jest współcześnie tak samo ważna jak realny świat. Większość potencjalnych klientów przed skorzystaniem z produktu lub usługi szuka opinii na jego temat w sieci. Nikt nie ma dziś czasu na odwiedzanie stacjonarnych punktów rozrzuconych po całym mieście, dlatego ciekawe przedstawienie swojej oferty na stronie WWW to absolutna podstawa działalności każdego biznesu. Jak stworzyć ciekawą witrynę? Mamy na to sposób!

Kim jesteśmy

Jesteśmy słupską firmą zajmującą się tworzeniem stron internetowych i wsparciem informatycznym dla biznesu z zespołem utalentowanych i doświadczonych specjalistów. Specjalizujemy się w tworzeniu szytych na miarę rozwiązań IT dla firm działających w różnych branżach. Tworzymy witryny, a także aplikacje internetowe, które zwiększają produktywność, przyspieszają rozwój i dodają wartości Twojej firmie.

 

Przekształcamy Twoją wizję witryny internetowej w działający produkt. Niezależnie od tego, czy masz witrynę internetową, która wymaga odnowy, czy też chcesz stworzyć witrynę od podstaw, wybranie kompetentnej firmy stanowi podstawę sukcesu. Sugerujemy skupienie się na wydajności witryny, ponieważ odgrywa ona ważną rolę w ustalaniu pozycji stron internetowych przez wyszukiwarki. Pamiętaj, aby zapytać agencje zajmujące się tworzeniem stron internetowych o ich znajomość optymalizacji pod kątem szybkości strony.

Nasi klienci

0 +

Zrealizowanych projektów

0 +

Linii kodu

0 %

Satysfakcji klientów

Masz pytania? Napisz do Nas!

Dane kontaktowe

Jakub Dziemidowicz
 biuro@gentus.pl
+48 515 371 550
+48 538 427 565
76-200 Słupsk, ul. Banacha 17B
NIP: 8393220865
REGON: 388143865

Skontaktuj się z Nami